Online savetovanje

Izmene i dopune zakona u prosveti sa posebnim osvrtom na odgovornost direktora i postupak za prijem u radni odnos

Online savetovanje će se održati u petak, 18. marta 2022. godine od 12.00 do 14.00 časova.

Savetovanje će se održati putem platforme ClickMeeting koju nije potrebno ranije instalirati.

Predavač

Biljana Antić - diplomirani pravnik

Cena kotizacije za učešće  iznosi 6 500 RSD.

Svi učesnici dobijaju potvrdu o učešću na događaju.

U Službenom glasniku RS 129/2021 objavljene su izmene i dopune sledećih zakona:

• Zakona o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja,
  • Zakona o predškolskom vaspitanju i obrazovanju,
  • Zakona o osnovnom obrazovanju i vaspitanju,
  • Zakona o srednjem obrazovanju i vaspitanju,
  • Zakona o prosvetnoj inspekciji.

Predmet ovog savetovanja biće izmene i dopune zakona o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja i zakona o osnovnom, srednjem i predškolskom obrazovanju sa posebnim osvrtom na odgovornost direktora i postupak za prijem u radni odnos.

Biljana Antić

Diplomirani pravnik

Diplomirani pravnik - prosvetni inspektor, rođena u Beogradu, gde završava osnovnu školu i gimnaziju. Diplomirala je na Pravnom fakultetu u Beogradu.
Više od tri decenije bavi se poslovima iz oblasti obrazovanja (20 kao sekretar škole-Prve beogradske gimnazije i Muzičke škole „Mokranjac“).

Od 2003. godine zaposlena je u Gradskoj upravi grada Beograda, Sekretarijatu za obrazovanje i dečju zaštitu, Sektoru za inspekcijski nadzor, na poslovima prosvetnog inspektora za predškolske ustanove, osnove i srednje škole.
Autor je brojnih stručnih tekstova i predavač na seminarima i stručnim skupovima sa temama iz oblasti obrazovanja.

Uvodno izlaganje
Pauza

Događaj je namenjen direktorima i sekretarima prosvetnih ustanova.

• Current Podaci o učesnicima
  • Podaci o plaćanju
  • Završeno
Indicates required field
Učesnici
0,00 RSD
Ova cena je preliminarna. Kontaktiraćemo Vas za preciznu cenu.