online okrugli sto

Pripremljenost ustanova obrazovanja i vaspitanja za školsku/radnu 2021/2022. godinu

Okrugli sto će se održati u petak, 15. oktobra 2021. godine, od 11.00 časova do 15.00 časova.

Panelisti

Marijana Krnić - diplomirani pravnik, sekretar Muzičke škole u Subotici

Snežana Basarić - diplomirani pravnik, predsednik Udruženja sekretara osnovnih i srednjih škola

Cena kotizacije za učešće na okruglom stolu iznosi 6 500 RSD.

Zbog epidemiološke situacije, okrugli sto će se održati putem online platforme ClickMeeting.

ClickMeeting

Aplikaciju nije potrebno ranije instalirati, dovoljno je da pomoću pristupnog linka i šifre koju ćemo vam poslati pred sam događaj, pristupite savetovanju.

I ove godine na našem tradicionalnom okruglom stolu, direktori i sekretari prosvetnih ustanova imaće priliku da se upoznaju sa procesom redovnog inspekcijskog nadzora i pripreme ustanove obrazovanja za novu školsku godinu.

Snežana Basarić

Predsednik Udruženja sekretara osnovnih i srednjih škola

Rođena na Ubu,  gde je završila srednju i osnovnu školu. Pravni fakultet, završila je u Beogradu.

Poseduje Uverenje o položenom stručnom ispitu za nastavnika od 1997. godine i Uverenje o položenom stručnom ispitu za sekretara ustanove od 2009. godine.

Od 1990 - 1992. god.  radila u advokatskoj kancelariji, kao advokatski pripravnik; od 1992 - 2002. god. u Školi za brodarstvo brodogradnju i hidrogradnju u Beogradu, kao zamena sekretara škole i nastavnik; od 1993 - 2002. god. u Ugostiteljsko-turističkoj školi u Beogradu kao nastavnik Prava i Ustava i prava građana

Od 2002. god. zaposlena u Ugostiteljsko-turističkoj školi u Beogradu sa punim radnim vremenom na neodređeno vreme.

Od 2006. god. zaposlena na poslovima sekretara škole.

Kao sekretar mentor nalazi se na listi sekretara koji mogu biti mentori sekretarima pripravnicima, a koju vodi Ministarstvo prosvete nauke i tehnološkog razvoja, Školska uprava Beograd. Do sada je uspešno osposobila za rad 11 sekretara.

Predsednik je Udruženja sekretara osnovnih i srednjih škola od osnivanja 2004. godine.

Više puta je bila član radnih grupa i komisija koje je imenovao ministar prosvete pri MPNTR kao i u ZUOV i učestvovala u radu istih na izmenama i dopunama pravilnika.

Učestvovala na velikom broju stručnih usavršavanja kao učesnik ali i kao predavač.

Događaj je namenjen direktorima i sekretarima prosvetnih ustanova.

• Current Podaci o učesnicima
  • Podaci o plaćanju
  • Završeno
Indicates required field
Učesnici
0,00 RSD
Ova cena je preliminarna. Kontaktiraćemo Vas za preciznu cenu.