Okrugli sto

Pripremljenost ustanova obrazovanja i vaspitanja za školsku/radnu 2021/2022. godinu

Prijave u toku!

Okrugli sto će se održati u petak, 15. oktobra 2021. godine, od 11.00 časova do 15.00 časova.

Panelisti

Marijana Krnić - diplomirani pravnik, sekretar Muzičke škole u Subotici

Snežana Basarić - diplomirani pravnik, predsednik Udruženja sekretara osnovnih i srednjih škola

Cena kotizacije za učešće na okruglom stolu iznosi 6 500 RSD.

U cenu kotizacije uključen je: celodnevni program okrulog stola, radni materijal u štampanom obliku; kafe-pauza, sertifikat o prisustvu na okruglom stolu, prijatan ambijent konferencijske sale hotela „88 Rooms“

Hotel "88 rooms"

Takovska 49, Beograd

Parking

Parking garaža nalazi se kod Botaničke bašte (Vojvode Dobrnjca 10).

Za započeti čas za putnička vozila cena iznosi 60,00 dinara, a dnevno parkiranje je 1000,00 dinara.

Opis događaja

I ove godine na našem tradicionalnom okruglom stolu, direktori i sekretari prosvetnih ustanova imaće priliku da se upoznaju sa procesom redovnog inspekcijskog nadzora i pripreme ustanove obrazovanja za novu školsku godinu.

Sekretar Muzičke škole Subotica i autor Priručnika sa primerima pojedinačnih akata za primenu Zakona o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja 2018. godine

Marijana Krnić rođena je 1977. godine u Lazarevcu, gde je završila Gimnaziju društveno- jezičkog smera. Diplomirala je na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Odmah po diplomiranju počela je da radi kao sekretar škole. Radila je u osnovnim školama u Junkovcu i Subotici, kao i u Stručnoj službi za osnovne škole „Združena škola“ u Bačkoj Toploli. U toku 2012. godine radila je kao pomoćnik izvršitelja Šite Damira u Subotici. Položila je stručne ispite za sekretara škole i za izvršitelja. Danas je sekretar Muzičke škole Subotica. Izradila je Priručnik sa primerima pojedinačnih akata za primenu Zakona o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja 2018. godine, koji je izdao Lyceum iuris iz Subotice.

Snežana Basarić

Predsednik Udruženja sekretara osnovnih i srednjih škola

Rođena na Ubu,  gde je završila srednju i osnovnu školu. Pravni fakultet, završila je u Beogradu.

Poseduje Uverenje o položenom stručnom ispitu za nastavnika od 1997. godine i Uverenje o položenom stručnom ispitu za sekretara ustanove od 2009. godine.

Od 1990 - 1992. god.  radila u advokatskoj kancelariji, kao advokatski pripravnik; od 1992 - 2002. god. u Školi za brodarstvo brodogradnju i hidrogradnju u Beogradu, kao zamena sekretara škole i nastavnik; od 1993 - 2002. god. u Ugostiteljsko-turističkoj školi u Beogradu kao nastavnik Prava i Ustava i prava građana

Od 2002. god. zaposlena u Ugostiteljsko-turističkoj školi u Beogradu sa punim radnim vremenom na neodređeno vreme.

Od 2006. god. zaposlena na poslovima sekretara škole.

Kao sekretar mentor nalazi se na listi sekretara koji mogu biti mentori sekretarima pripravnicima, a koju vodi Ministarstvo prosvete nauke i tehnološkog razvoja, Školska uprava Beograd. Do sada je uspešno osposobila za rad 11 sekretara.

Predsednik je Udruženja sekretara osnovnih i srednjih škola od osnivanja 2004. godine.

Više puta je bila član radnih grupa i komisija koje je imenovao ministar prosvete pri MPNTR kao i u ZUOV i učestvovala u radu istih na izmenama i dopunama pravilnika.

Učestvovala na velikom broju stručnih usavršavanja kao učesnik ali i kao predavač.

Agenda

Kome je namenjen događaj?

Događaj je namenjen direktorima i sekretarima prosvetnih ustanova.

• Current Podaci o učesnicima
  • Podaci o plaćanju
  • Završeno
Učesnici
0,00 RSD
Ova cena je preliminarna. Kontaktiraćemo Vas za preciznu cenu.